Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Vana kalendri jõulupühadel peeti Piparkoogirallit Ida-Virumaal

ohtuleht.ee

MTÜ SEB Heategevusfond eestvedamisel jõudis vana kalendri jõulupühade ajaks Piparkoogiralli finaalüritus Ida-Virumaale, kus Narvas ja Sillamäel küpsetati piparkooke koos turva- ja asenduskodus viibivate lastega.

Fondi eestvedamisel käisid vabatahtlikud täiskasvanud kuuendat aastat külas laste turvakodudes üle Eesti, et üheskoos jõuluajal piparkooke meisterdada. Ringsõidu raames küpsetati piparkooke Harjumaal ja Tallinna mitmetes laste turvakodudes, Tartus ja Viljandimaal ning vana kalendri jõulupühade ajal ka Ida-Virumaal.

„See on tõeline keelekümblus ja integratsioon piparkookide küpsetamise kaudu!" ütles MTÜ SEB Heategevusfond tegevjuht Triin Lumi. „Koos lastega teeme kõike seda, mis eestikeelsetes tavaperedes elavatele lastele on loomulik osa lapsepõlvest. Kvaliteetaeg ja koostegemised lapsega on kindlasti üks võimalus käitumisprobleeme ennetamiseks, toetades laste arengut ja toimetulekut tulevases elus."

MTÜ SEB Heategevusfond on loodud vanemliku hoolitsuseta laste heaks, et toetada nende arengut ja toimetulekut. Fond kogub annetusi ja teostab aasta ringi mitmesuguseid projekte turva- ja asenduskodudes peatuvate laste toetuseks, toetab kasuperede nõustamist, annab välja stipendiume ja koordineerib Mentor-programmi.

Allikas: ohtuleht.ee

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv