Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Blogi

Koolivaheaja reis Jurmala veeparki: „Kuidas mullid vannis otsa ei saa?“

04.01.2019

Aasta esimesel reedel võtsid 200 Eestimaa asendus- ja turvakodudes elavat last ette traditsioonilise koolivaheaja reisi meie lõunanaabrite juurde Lätti, külastades Jurmala veeparki.

Loe edasi

Jõulusoovide puu: „Ma saingi selle endale! Aitäh!“

03.01.2019

SEB Heategevusfondi „Jõulusoovide puu“ projekt toimus sel aastal juba kümnendat korda, tuues jõulurõõmu üle Eesti tegutsevates turva- ja asenduskodudes sirguvatele lastele. Sel aastal said heade annetajate abiga teoks ligi 800 lase soovi ja unistust.

Loe edasi

Jõulusoovide puu: Kiiktool – täiskohaga abikasvataja

14.12.2018

Igal aastal on perede soovide, kingid kogu perele kasutamiseks, nimekirjas mõni kiiktool. Uurisime välja, mis on selles mööbliesemes nii erilist, et see on osutunud nii nõutud kaubaks.

Loe edasi
Loe kõiki blogi postitusi
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.