Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Blogi

Õppestipendiumi programm: kevadsemestril saab õppestipendiumi 75 noort

08.03.2019
Stipendium toetab tulevikuotsuste tegemisel SEB Heategevusfondi õppestipendiumi programm on loodud selleks, et toetada noorte toimetulekut tulevikuotsuste tegemisel ja esimeste sammude astumisel iseseisvas elus, võimaldades paremad võimalused edasiõppimiseks ja enesetäiendamiseks noortele, kes ei ole saanud kasvada oma päritoluperes. Paljud asendushooldusel elavad noored seisavad kõrg- või kutsehariduskooli õppima asudes silmitsi küsimusega, kuidas oma tulevikku kindlustada. Loe edasi

Miks kuninganna koogi söömise pärast kurjustab?

17.12.2019

Advendipühal külastasid Eestimaa turva- ja asenduskodus elavad lapsed Rahvusooperit Estonia, kus vaatasid sel hooaajal esietendunud balletti „Alice imedemaal“. Käidi ka tavapärasel lavatagusel ekskursioonil ja imetleti tuledes säravat Tallinna T1 kaubanduskeskuse vaaterattalt.

Lewis Carrolli samanimelise jutustuse ainetel valminud etendust käisid vaatamas lapsed Tallinna, Jõgevamaa, Tartumaa, Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa ja Harjumaa peredest.

 

Väike eelsoojendus Toompeal

Loe edasi

„Sina oled võiduloos!“

05.10.2019

Oktoobri alguses vaatasid turva- ja asenduskodudes kasvavad noored NUKU teatris Norra kirjaniku Jostein Gaarderi raamatu põhjal lavastatud etendust „Apelsinitüdruk“, mis puudutas kõiki sügavalt, ärgitas kaasa mõtlema ning tekitas äratundmisrõõmu ja -kurbust.

Loe edasi
Loe kõiki blogi postitusi
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.