Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Karjääripäev

SEB Heategevusfondi korraldatav karjääripäev leiab aset 15. märtsil 2020 SEB peamajas Tornimäel. 

Kellele on karjääripäev mõeldud?

SEB Heategevusfondi karjääripäev leiab aset kaks korda aastas ja on suunatud 16-25-aastastele noortele, kes:

  • elavad asendus- või perekodus;
  • elavad hooldus- või eestkosteperes;
  • viibivad turvakodus;
  • on järelhoolduse teenusel;
  • on elanud asendus-või perekodus, hooldus- või eestkosteperes, kuid lahkunud teenuselt enne järelhoolduse teenuse rakendumist (01.01.2018);
  • on SEB Heategevusfondi õppestipendiumi programmi stipendiaadid (ka noore lapsevanema stipendiumi kandidaadid, loe lähemalt noore lapsevanema stipendiumist siin http://www.heategevusfond.ee/noore-lapsevanema-oppestipendiumi-statuut).

Õppestipendiumi programmi stipendiaatidele on karjääripäev kohustuslik!

Eesmärk

Karjääripäev on SEB Heategvusfondi korraldatav sündmus, mis on haridusliku sisuga, rõhuasetusega toetada asendushoolduselt elluastuvate noorte teadmisi karjääri planeerimise, rahatarkuse omandamise, motivatsiooni ja teiste kogemustega seotud teemadel. Karjääripäeval saab võtta osa erinevatest töötubadest (varasemalt nt rahatarkus, küberturvalisus, karjääri planeerimine ja CV koostamine jpm). Samuti jagavad karjääripäevadel kogemuslugusid mitmekülgsed persoonid (eelnevalt Immanuel Volkonski, Mihkel Raud, Erki Nool, Harald Lepisk, Kaarel Targo  jt).

Kus? Millal?

Karjääripäev leiab aset 15. märtsil 2020 Tallinnas SEB Innovatsioonikeskuses (Tornimäe 2, Tallinn) algusega kell 11.00. Registreerujatele saadetakse täpsem informatsioon enne ürituse toimumist e-mailile.
Asukoht kaardil goo.gl/maps/5yxDKh5XZmshwg6U8. Tallinna bussijaamast ligipääsetav trammidega kaks ja neli (Tornimäe asub Paberi peatuses). Küsimuste korral kirjutage stipendium@heategevusfond.ee.

Karjääripäeva kohta saab küsimusi esitada, saates kirja aadressile stipendium@heategevusfond.ee või helistades numbril 665 6009.

Registreerumine

Karjääripäevale registreerumine hiljemalt 06. märtsiks 2020.

Registreerumisel märkida kindlasti, et kas võtad osa toitlustamisest ja kas vajad väljaspoolt Tallinnat tulles transpordikulude katmist.

Kulude katmine

Stipendiaatidele väljastpoolt Tallinna kaetakse transpordikulud Tallinnasse ja tagasi kuluaruande ja kulutšekkide alusel, kuluaruande vorm kättesaadav siit. Kuluaruanne koos kulusid tõendavate dokumentidega esitada ühe nädala jooksul pärast karjääripäeva toimumist aadressile stipendium@heategevusfond.ee.

Kohtumiseni karjääripäeval!

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.