Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Vaja läheb jõuluvana DNAd

Valgamaalane

Rohkem kui kakskümmend Eesti asendus- ja turvakodu otsib vabatahtlikke jõuluvanasid, kes vanemliku hoolitsuseta lastele kingitusi kätte aitaks anda.

Kõigil, kes valmis paar tundi aega panustama ja kas või ühte kodukandis asuvasse asendus- ja turvakodusse jõuluvanana kinke jagama minema, palutakse hiljemalt 10. detsembriks endast teada anda e-posti aadressil info@heategevusfond.ee.

«Üle Eesti on peremajasid, kus kingikott peagi köhal, aga pole punases kuues lahket habemikku, kes kuuse all lastelt salme küsiks ja kingid rõõmust säravatele peolistele välja jagaks,» selgitas SEB heategevusfondi tegevjuht Triin Lumi.

«Seetõttu palumegi appi kõiki neid punase kuue ja valge habemega vabatahtlikke, kes tunnevad, et neis on piisavalt jõuluvana DNAd ja kogemust.»

Jõulupeod toimuvad asenduskoduti eri päevadel ja aegadel. Näiteks ootab Valga lastekodu Kurepesa jõuluvana 20. detsembril.

Kogu nimekiri jõuluvanata kõdudest koos jõulupidude kuupäevadega leiab aadressilt heategevusfond.ee/ jõulupuu.

Viiendat aastat järjest on kogutud enam kui 1000 vanemliku hoolitsuseta lapse jõulukingi soovid, et jõulukuu jooksul leida virtuaalse jõulusoovide puu projektiga head inimesed, kes aitaksid need täita.

Puult saavad need, kel soov vanemliku hoolitsuseta lastele jõulurõõmu saata, valida ühe lapse jõulusoovi ning annetada selle soovi täitmiseks kingiraha.

Annetuste eest soetab heategevusfond kingitused, pakib need ning saadab kingikotid laste turva- ja asenduskodudesse.

Eilse seisuga oli Valgamaalt täitmata veel kokku 19 Valga lastekodus Kurepesa ja Taheva sanatooriumis elava lapse soovi.

Allikas Valgamaalane

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv