Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Vaata, kes on Tallinna linna suursponsorid

aripaev.ee

Tallinna linn jagas kuld- ja hõbesponsori tiitleid oma silmapaistvamatele sponsoritele.

Kokku annetasid sponsorid tänavu 490 797 euro väärtuses, sealhulgas raha 320 364 eurot ja mitterahalise kingitusena 170 433 euro väärtuses.

Tallinna 2014. aasta sponsori tiitli saavad Oilme Hubeny ja mittetulundusühing SEB Heategevusfond, linna pikaajaliseks sponsoriteks kuulutati AS IGEPA Libra Vitalis ja aktsiaselts LTT.

Linna kuldsponsorid on Artur Veismann, Jüri Mõis, Tatjana Blümenfeld, Tiit Kõuhkna, AS ESPAK, AS Coca-Cola HBC Eesti, AS DPT, Ericsson Eesti AS, Neste Eesti AS, OÜ Brenstol, Rocca al Mare Kaubanduskeskuse AS, Selver AS ja Tere AS.

Linna hõbesponsorid on Arvi Pink, Edgar Savisaar, Peter Linkus, Raul Voit, Svetlana Pchelnikova, AS Eesti Ajalehed, BDP Eesti OÜ, Colonna Kinnisvara OÜ, Fazer Eesti AS, Itella SmartPOST OÜ, Koivusaaren Pursiseura ry, Nordecon AS, Novatours OÜ, OÜ Kalevi Veekeskus.

Mis on mis?
›Linna kuldsponsor on füüsiline isik, kes annetab rahalise või mitterahalise kingitusena aasta jooksul 6400 eurot või enam ning juriidiline isik, kes annetab 12 800 eurot või enam.
›Hõbesponsor on füüsiline isik, kes annetab aasta jooksul 3200–6399 eurot või juriidiline isik, kes annetab 6400–12 799 eurot.

Keda toetati?
SA Tallinna Lastehaigla annetati meditsiinilise aparatuuri ostmiseks (hingamisaparaadid, EEG jm), operatsioonilaua ostmise toetamiseks, auhindadeks parimatele töötajatele, reanimobiilile kütuse ostmiseks, patsientidele terviselaagri korraldamiseks, patsientide toitlustamise mitmekesistamiseks, toidusegude ja ravimite (onkoloogia) ostmise toetamiseks jms.

Lääne-Tallinna Keskhaigla Pelgulinna sünnitusmaja toetati meditsiinilise aparatuuri ostmisel, Ida-Tallinna Keskhaiglat toetati proteesikeskuse ehitamisel ning võimaldati töötajatele tasuta koolitusi.

Tallinna Linnateatrile anti tasuta lavastusmaterjale ja maiust teatri külastajatele, etendustele korraldati tasuta reklaami, töötajatele võimaldati tasuta veekeskuse kasutamist.

Tallinna Kesklinna Valitsusele anti tasuta toodangut vanalinna päevadel esinejatele ja vabatahtlikele (kommid, küpsised, karastusjoogid jne), kinkekaardid vabatahtlike motiveerimiseks, Raekoja platsile transporditi jõulukuusk tasuta, veeti tasuta lund lumelinna tarvis, Kesklinna sügispäevadel pakuti tasuta jäätist jm.

Tallinna Loomaaia asukaid - amuuri tiigreid, teravmokk-ninasarvikut ja aafrika elevante - toetati vaderilepingutega.

Tallinna Läänemere Gümnaasium sai toetust saalijalgpalli värava ostmiseks ja laste spordiharrastuse arendamiseks, Tallinna Juudi Kool koolikappide ostmiseks ning Tallinna Kuristiku Lasteaed spordisaali remondiks.
 

Allikas: www.aripaev.ee

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv