Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Üleskutse ettevõtetele: loobuge jõulude ajal glögi ja komme täis kingikorvidest ja toetage heategevust!

Delfi

Väga paljude annetajate abiga on Jõulusoovide puu projektiga saanud enam kui 1000 vanemliku hoolitsuseta lapse jõulusoov reaalsuseks. Kutsume ka ettevõtteid projekti toetama, andes panuse just oma maakonna abivajavatele lastele. Jõulusoovide puul on eraldi jõuluehe peremajade soovidega, sealt valige endale südamelähedasest maakonnast jõuluvana ootav maja ja teil on võimalus täita laste soovid.

Võib-olla on just Sinu ettevõttel võimalus nende unistus teoks teha?

Sel viisil kindlustad, et Põlvamaa lapsed saavad pimedatel talveõhtutel koguneda ümber laua ja mängida lauamänge, mis on olnud nende laste jõulusooviks. Toas mängitavad sportmängud mõlguvad meeles Jõgevamaa lastel ning ka Järva- ja Tartumaa lastel, kelle soov on saada endale koroonalaud.

Koos käesoleva aasta lõpuga saabub lõpp ka Pereabikeskusele Pärnus, sest asutus suletakse ning jõulupühadel soovivad praegu seal peatuvad lapsed süüa nii palju komme, kui süda lustib. Läänemaa laste soov on minna esmakordselt üheskoos Pärnusse veekeskusesse ujuma.

Valgamaal on asenduskodus mitu üheealist väikest last, kellega jalutuskäigud muutuksid oluliselt kergemaks, kui nende kasutada oleks kaksikute käru. Nii Lääne-Virumaal kui ka Harjumaal on peremajadel vajadus arvutite järele, mis lihtsustab lastel õppetööde tegemist ja samuti saavad peremajade töötajad hoida lastel läbi e-kooli paremini silma peal.

SEB Heategevusfondi projektijuht Kati Käpp: "Nii nagu tavalises peres tehakse jõulude ajal kingitusi, millest saab osa terve pere, on ka asenduskodude peredel ühiseid soove. Nende täitumisele saavad kaasa

aidata just ettevõtted või siis suuremad sõprus-tutvusringkonnad, kellel on soov jõuluootuses head teha."

Paljud ettevõtjad on kuulda võtnud meie üleskutset hoiduda jõulude ajal üldiste kinigituste tegemisest partneritele (kingikorvid täis jõuluglögi, šokolaadikomme jms) ning on juba andnud oma panuse peremajade vajaduste täitmisse.

SEB Heategevusfond on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja, seega ettevõtete tehtud annetused on maksuvabad (TuMS § 49).

Allikas: Delfi

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv