Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Turvakodude lapsed kohtusid Pipi Pikksuka ja Härra Nilssoniga

Õhtuleht

Laupäeval sõitsid Eesti turvakodude lapsed Tallinnasse, et vaadata Estonias „Pipi Pikksukka" ning uudistada teatri lavatagustesse ruumidesse ning kohtuda teatritegijatega.

„Pipi Pikksuka" etendust nautisid 150 last Tartu, Tallinna, Pärnu, Harjumaa ja Ida-Virumaa turvakodudest, teatas MTÜ SEB Heategevusfond.

Hommikul teatrimajja jõudnud said lapsed kiigata lavale ja orkestriruumi, kus tehti viimaseid ettevalmistusi etenduseks. Vaadati, kuidas grimmitoas härra Nilssonile kõrvu kleebiti ja Pipile tedretähne joonistati.

Ringkäigul olid lastele saatjaks teiste seas ka Rahvusooper Estonia peadirektor Aivar Mäe, kes elavalt jagas seikasid teatrimaja argipäeva tegemistest.

Pärast etendust ootas lapsi Sinises saalis kõhutäide, et teel koju nälg näpistama ei hakkaks. Laste seltsi tuli ka Pipi Pikksukk koos Härra Nilssoniga, jagades meeleldi autogramme noorte austajate kavalehtedele.

5-aastane Maria sosistas ärevusega hinges vaevukuuldavalt Pipile küsimuse, et kas ikka peab ütlema „suureks eal ei kasu", sest tema tahtvat küll suureks ja targaks saada.

Allikas: Õhtuleht

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv