Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Tunnustus iseendale: Savisaar sai linnavalitsuselt hõbesponsori tiitli

tallinncity.postimees.ee

Tallinna linnavalitsus tunnistas Tallinna aasta sponsoriteks SEB Heategevusfondi, mis toetas 60 000 euroga Tallinna Lastekodu laste vaba aja ürituste korraldamist ning huvitegevust ja postuumselt Oilme Hubeny, kes pärandas Tallinna Lastekodule 44 000 eurot.

Tallinna pikaajalisteks sponsoriteks tunnistati aktsiaselts LTT, mis toetas 6550 euroga Tallinna Lastehaigla patsientidele tasuta toidusegude ja imikutoitude hankimist ja ürituste korraldamist. Pikaajalise sponsori tiitli sai ka AS IGEPA Libra Vitalis, mis toetas Tallinna Linnateatrit tasuta lavastusmaterjalidega 7600 euro eest.

Linna kuldsponsoriteks tunnistati Artur Veismann, Jüri Mõis, Tatjana Blümenfeld, Tiit Kõuhkna, aktsiaselts ESPAK, aktsiaselts Coca-Cola HBC Eesti, AS DPT, Ericsson Eesti Aktsiaselts, Neste Eesti Aktsiaselts, Osaühing Brenstol, Rocca Al Mare Kaubanduskeskuse Aktsiaselts, Selver AS ja TERE aktsiaselts.

Linna hõbesponsoriteks tunnistati Arvi Pink, Edgar Savisaar, Peter Linkus, Raul Voit, Svetlana Pchelnikova, AS Eesti Ajalehed, BDP Eesti OÜ, Colonna Kinnisvara OÜ, Fazer Eesti Aktsiaselts, Itella SmartPOST OÜ, Koivusaaren Pursiseura ry, Nordecon AS, Novatours OÜ ja OÜ Kalevi Veekeskus.

Sponsorid tegid annetusi kokku 490 797 euro väärtuses, sealhulgas raha 320 364 eurot ja mitterahalisi kingitusi 170 433 euro eest.

Allikas: tallinncity.postimees.ee
 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv