Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Tunnustati teenekat füüsikaõpetajat

sakala.postimees.ee

Lastekaitsepäeval tunnustati neid, kes on oma algatuste või pikaajalise tegevusega teinud palju laste ja noorte heaks. Sel aastal esitati žüriile 99 kandidaati.

Žürii eripreemia pälvis kauaaegne Viljandi füüsikaõpetajale Lilian Tambek, kelle pühendumus, kirg oma aine vastu ja soov pakkuda lastele enamat on viinud ta koolitöö kõrvalt reaal- ja looduainete õppele keskendunud mittetulundusühingu Taibukate Teaduskool asutamiseni.

Kolmandat korda korraldatud tunnustamisüritusel andsid laureaatidele auhinnad riigikogu esimees Eiki Nestor, õiguskantsler Ülle Madise ja sotsiaalkaitseminister Margus Tsahkna. Tunnustust jagati sellistes kategooriates nagu «Lapse suur tegu», «Muutuste looja», «Aasta pere» ja «Aasta tegu».

Tunnustusauhinna «Lastega ja lastele» algatajateks on mittetulundusühingud Lastekaitse Liit, Eesti Asenduskodu Töötajate Liit, Eesti Lasterikaste Perede Liit, Oma Pere, SEB heategevusfond ja õiguskantsleri kantselei. 

Allikas: sakala.postimees

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv