Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Tulge koos kõndima Paide südalinna 2. juunil!

Bioneer

Perekond on ilmaelu tugisammas, selle loomine ja hoidmine saab alguse meist endist. Tule, kõnnime koos Eestimaa südames selle nimel, et igal lapsel oleks turvaline perekond!

2. juunil 2013 toimub Paides suur perepäev, kus kõnnime koos läbi Paide "(m)ajaloo" marsruudi, millel osaledes annad oma panuse teadvustamaks, et iga laps vajab kasvamiseks turvalist ning armastavat peret. Toetuskõndimine lõpeb Paide Lembitu pargis toreda üritusega, kus põnevust ja avastamisrõõmu jagub kõigile. Üritus on kõigile tasuta.

Kogu päeva on avatud batuudid, Lõvi Leo ja Nublu osavusmängud, Lennusadama ekspositsioonid, murumängud, näomaalingud, patside punumine, töötoad (Paide Huvikeskus), titeasjade- ja raamatuturg, mänguväljak ja pannikoogiala. Kohal on ka motomehed oma mootorratastega.

Päevakava:

10.30 Kogunemine ja registreerimine Paide keskväljakul

11.00 Avamine ja kõndimise start

12.45 Finiš Lembitu pargis

13.00 Laste kontsert

14.00 Kontsert jätkub: Luisa Värk ja Alen Veziko, klahvpillidel Priit Sootla, kontrabassil Eduards Glotovs

15.00 Perefilm Paide kinos

16.00 Ürituse lõpp

Üritus toimub Paide linna, Oma Pere, Igale Lapsele Pere, SEB Heategevusfondi ja LIONS Eesti piirkonna ühisel jõul ja nõul.

Kohtumiseni 2. juunil Paides!

Allikas: Bioneer

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv