Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Tule, toeta 8-aastasi!

Need uisud soetasid vanemliku hoolitsuseta lastele SEB Heategevusfondi püsiannetajad 8 aastat tagasi. Selle aja jooksul on uiske kasutanud paljud lapsed ning nüüd vajavad nad uusi. Hobi aitab lastel end arendada ja tunda rõõmu oma saavutustest, võimaldab unustada argipäeva mured ning mõneks ajaks sukelduda armastatud hobimaailma.

Selleks, et ka asendus- ja turvakodude lapsed saaksid hobitegevusest rõõmu tunda, kingime neile sel talvel kunstitarbeid ja meisterdamisvahendeid, muusikainstrumente ja spordivarustust jm huvitegevuseks vajalikku ning tasume treeningute, keeleõppe, tantsu ja laulutundide jmt eest.

SEB Heategevusfond kogub annetusi ja teostab aasta ringi mitmesuguseid projekte asendus- ja turvakodudes peatuvate laste toetuseks, meie tegevusest saavad osa kõik enam kui tuhat asenduskodus peatuvat last üle Eesti. Oleme abiks nii rahaliselt kui ka korraldades üritusi, mis toetavad laste arengut ja toimetulekut tulevases elus ning võimaldavad lastel rõõmu tunda. Peale selle annab fond välja stipendiume, toetab kasuperede nõustamist jmt.

Olete oodatud liituma meie 7000 toetajaga, kes aitavad meil vanemliku hoolitsuseta lastele positiivseid emotsioone kinkida. Teie annetus laekub SEB Heategevusfondi. Soovime, et vanemliku hoolitsuseta lastel oleks võimalus tunda end võrdväärsena tavalises peres kasvavate eakaaslastega aasta läbi. Seepärast vajame järjepidevaid toetajaid.

Kui Te soovite aidata, siis sõlmige palun püsikorraldusleping siin ja toetage lapsi 3 euroga kuus (summat saate ise muuta). Selle väikese heateo jõud on suurem, kui arvata oskate.

Triin Lumi

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.