Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Tippjuuksur aitas täide viia asenduskodus kasvanud Mai unistuse

menu.err.ee

SEB heategevusfond kogub igal aastal kokku asenduskodudes elavate laste unistused ning aitab need täide viia. "Ringvaade" asus kaasa elama Mai Gentaleni soovi täitumisele.

Mai oli vaid kuuene kui toodi kolme õe ja vennaga lastekodusse ning on juba väikesest saadik teadnud, et talle teeb rõõmu patside punumine. Tüdruku suureks unistuseks on luua kunagi päris oma juuksurisalong ning nüüd otsustas talle oma abikäe anda tippjuuksur Katrin Kruusma.

"See on ühe inimese unistus ja unistused on selle jaoks, et neid täita. Kui kurb on tema saatus, ükski laps ega inimene ei ole seda ära teeninud. Kui on võimalik inimesi aidata, siis miks mitte," ütles Kruusma, miks ta otsustas terve päeva viita juuksuriks saada sooviva Maiga.

Mai sai proovida oma kätega juuksurisalongis modellile lokke keerata ning kuigi tema sõnul oli see hirmutav, valmis lõpuks kaunis soeng. "Natuke õudne oli. Kõige hullem oli see, kui ma lokke pidin tegema," tõdes Mai.

Allikas: menu.err.ee

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv