Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Taotlus tunnustusauhinna „Lastega ja lastele“ kandidaadi esitamiseks

Auhinnaga „Lastega ja lastele!“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku kohalikul, maakondlikul või üleriigilisel tasandil. Tunnustusauhinna eesmärk on tõsta esile lapsi, laste heaks panustanud inimesi ja organisatsioone ning olulisi algatusi laste- ja perepoliitika valdkonnas.

Tunnustusauhinda annab välja valdkondade ülene initsiatiivgrupp, mille liikmeid ühendavad ühised väärtused laste heaolu tagamisel. Initsiatiivgrupi liikmeteks on MTÜ Asenduskodu Töötajate Liit, MTÜ Eesti Lasterikaste Perede Liit, MTÜ Lastekaitse Liit, MTÜ Oma Pere, MTÜ SEB Heategevusfond ja Õiguskantsleri Kantselei.

Kandidaate saate esitada kuni 20. aprillini 2017.

Tunnustusauhinna statuudi ja eelmiste aastate laureaatidega saad tutvuda klõpsates SIIA

 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.