Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Tallinna linn annab Savisaarele hõbesponsori tiitli

aripaev.ee

Tallinna linnavalitsus annab täna Jaan Poska majas üle tänukirjad kuld- ja hõbesponsoreile, üheks hõbesponsoriks on ka linnapea Edgar Savisaar.

Kuld- või hõbesponsori tiitliga tunnustab linnavalitsus silmapaistvaid allasutuste ja linnaettevõtete sponsoreid. Aasta sponsor on füüsiline või juriidiline isik, kes annetab linna asutusele, äriühingule või sihtasutusele rahalise või mitterahalise kingitusena aasta jooksul kõige enam. Linna pikaajaline sponsor on füüsiline või juriidiline isik, kes on olnud viis aastat järjest hõbe- või kuldsponsor.

Kuldsponsor on füüsiline isik, kes annetab rahalise või mitterahalise kingitusena aasta jooksul 6400 eurot või enam ning juriidiline isik, kes annetab 12 800 eurot või enam. Hõbesponsoriks saab füüsiline isik, kes annetab aastaga 3200-6399 eurot või juriidiline isik, kes annetab 6400-12 799 eurot, teatas Raepress.

Tallinna linna 2013. aasta sponsoreiks on Maret ja Tarmo Aun. Pikaajalise sponsori tiitli pälvivad Tiit Kõuhkna, AS Espak, AS Kanal 2, AS Eesti Ajalehed, AS EMT, Elisa Eesti AS, Fazer Eesti AS, JCDecaux Eesti OÜ, Koivusaaren Pursiseura ry, Neste Eesti AS, Rocca al Mare Kaubanduskeskuse AS, Selver AS ja Tele2 Eesti AS.

Kuldsponsoriks tunnistati AS Coca-Cola Hbc Eesti, AS Tallinna Sadam, AS DBT, MTÜ SEB Heategevusfond, Organisation for Educational Resources and Technological Training ning Raadioreklaami OÜ. Hõbesponsori tänukirja saavad Edgar Savisaar, Svetlana Pchelnikova, AS Balbiino, AS Esvika Elekter, AS LTT, AS IGEPA Libra Vitalis, Nordecon AS, OÜ Viking Line Eesti, OÜ Kalevi Veekeskus ning Saku Õlletehase AS.

Sponsorluse tunnustamise taotluste kohaselt annetasid sponsorid kokku 490 369 euro väärtuses, sealhulgas raha 385 567 eurot. Mitterahalise kingituse rahaline väärtus oli 104 802 eurot. Annetanud era- ja juriidiliste isikute kohta tehti kokku 61 sponsorluse tunnustamise taotlust, osa sponsoreid annetasid mitmele linna asutusele, äriühingule või sihtasutusele.

Paljude sponsorite poolt annetati kokku enim Tallinna lastehaiglale - meditsiinilise aparatuuri ostmiseks, reanimobiili ostmise toetamiseks, operatsioonimaterjalide ostmise toetamiseks, parimate töötajate autasustamiseks, nõuandetelefoni "Lastearst kuuleb" ülalpidamiseks jms.

Pelgulinna sünnitusmaja toetati meditsiinilise aparatuuri ostmisel. Tallinna lastekodu lastele korraldati üritusi ja annetati üritusteks raha. Tegevuskuludeks annetati Tallinna Mustamäe Gümnaasiumile ja Tallinna Juudi Koolile. Tallinna keskraamatukogule anti tasuta materjale lasteürituste tarbeks.

Loomaaia asukaid toetati vaderilepingutega, Linnateatrit lavastusmaterjalide ja maiustustega teatri külastajatele, samuti korraldati etendustele tasuta reklaami ning võimaldati teatri töötajail terviseüritustel osaleda. Kultuuriväärtuse ametit aidati meenete, kinkekaartidega ning karastusjookidega ürituste korraldamisel, mitmekülgselt ja märkimisväärselt toetati üritust "Tallinna Merepäevad 2013".

Allikas aripaev.ee

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv