Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Suur spordipäev koos korvpalluritega

Audentese Spordikeskuse pallisaalis toimus MTÜ SEB Heategevusfond eestvõttel enne lastekaitsepäeva suur spordipäev, kus osales pea 100 last erinevatest laste varjupaikadest ja turvakodudest üle Eesti.


Lapsed osalesid lõbusates sportmängudes ning meeskonna kapteniteks olid elukutselised korvpallurid Martin Dorbek, Jaan Montgomery, Kaido Saks ja Viljar Veski. Kindlasti oli professionaalsete korvpallurite osalus üritusel innustuseks ning see andis võimaluse süstida pallimängu pisik poistesse ja tüdrukutesse, et nad leiaksid selles omale hobi, millele pühenduda.
Ürituse raames kinkisime fondi poolt varjupaikadele korvirõngad ja iga spordipäeval osalenud laps sai isikliku korvpalli, millele kirjutasid lemmiksportlased ka autogrammi.

Eduard, kes on pigem osav just jalgpallis ja käib ka jalgpalli trennis, oli väga õnnelik korvpalli üle ning arvas, et nüüd peaks rohkem ka kossu hakkama mängima. Tiina korjas oma auhinnapallile kõikide pikkade korvpallipoiste autogrammid ja see tegi teda väga õnnelikuks.

Andre küsis mitu korda: „Kas ma sain selle palli päriselt endale? Kas ma võin selle palli kaasa võtta, kui lastekodust ära lähen?“ Toomas rõõmustas saadud palli ja käepaela üle ning ütles, et korvpallurid on nagu hiiglased.

Sellised lõbusad vabaajaüritused aitavad paljudel kannatusi kogenud ja raskusi näinud lastel unustada hetkekski mured ning tunda end lapsena, mida paljud neist varem ei ole kogeda saanud.

Vaata videot siit: http://www.vimeo.com/12292546

Triin Lumi

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.