Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Sul on pill, mida keegi ei mängi? Aga turvakodu lastel oleks neid hädasti tarvis!

ohtuleht.ee

See teade on neile, kel kodus tolmab korralik pill, mida peres keegi mängi ega vaja. Mõelge järele, võib-olla raatsite oma muusikariistast loobuda!

Tartu Laste Turvakodu lastel on pille hädasti tarvis, et muusikat õppida või neid teraapiagruppides kasutada.

MTÜ SEB Heategevusfond kutsub häid inimesi üles annetama pille laste turvakodule. "Olgu selleks vanaisa akordion või kaugelt reisilt kaasa toodud trummid vms. Nende muusikavahenditega viivad H. Elleri muusikakooli vabatahtlikud läbi muusikaringe, terapeut teeb muusikateraapiat, veebruari alguses toimub laste soovil töötuba armastatud lauljatar Birgit Õigemeelega, kes koos lastega laulab ja musitseerib," lisas fondi tegevjuht Triin Lumi.

Annetamissoovist võib teatada e-maili aadressidel turvakodu@tartu.ee või info@heategevusfond.ee. Muusikainstrumendid võib toimetada ka otse turvakodusse Tartusse Tiigi 55 või Tallinnas SEB peamaja valvelauda Tornimäe aadressil (MTÜ SEB Heategevusfond nimele).

Allikas: www.ohtuleht.ee

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv