Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Sõjaväkke läinud jõuluvana asemele otsitakse uut jõulutaati

maaleht.delfi.ee

Raplamaal asuva Juuru Perekodu jõuluvana läks sõjaväkke ning tema asemele otsitakse uut kingikoti toojat ja laste salmide kuulajat.

Nädala alguses palus SEB Heategevusfond heade inimeste abi, et leida Narva-Jõesuus, Tallinnas, Pärnus ja Harjumaal asuvate asenduskodude lastele külla minevat jõuluvana.

Sobiva jõuluvana DNA-ga ja valge habemega mehi kirjutas meie üleskutse peale kokku 26!

„Oleme väga tänulikud kõikidele kohalikele inimestele, kes kiirelt meie üleskutse peale reageerisid ja aitasid jõuluvanasid leida ning sama olulist rolli on mänginud ka meediakanalid, kes aitasid kaasa suure südamega jõuluvana leidmisele. Siiras tänu meie poolt,“ ütles Triin Lumi, SEB Heategevusfondi tegevjuht.

Endiselt on mure Raplamaal asuva Juuru perekodul, sest neid eelmisel aastal külastanud jõuluvana läks sõjaväkke, nüüd otsime tema asemele uut kingikoti toojat ja laste salmide kuulajat.

Juurus oodatakse jõuluvana juba sel pühapäeval kell 18-19 vahemikus ning kõik jõuluvanad, kes ei planeeri viimasel hetkel kaitseväega ühinemist, on oodatud endast teada andma aadressil info@heategevusfond.ee või Juuru lasteküla juhataja telefonil 5628 10 90!

Jõulusoovide puu projekti raames koguti sel aastal kokku enam kui tuhande Eesti asendus- ja turvakodudes elavate lapse jõulusoovid ning riputati need www.heategevusfond.ee/joulupuu paiknevale jõulupuule. Selle nädala kolmapäeva õhtuks olid annetajad suurelt jõulupuult kõigi laste individuaalsed kingisoovid üles leidnud ning nüüd võivad lapsed jõuluvana oodata.

Annetajatel on võimalik jõulupuu internetikeskkonda sisenedes vaadata, millise kingituse jõuluvana annetaja abiga lapse kingipaki sisse pani.

Allikas: maaleht.delfi.ee

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv