Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Skulptor Tauno Kangro koolitas lapsi

menu.err.ee

Täna kihas rõõmsalt Laitse Grantiitvilla, kui SEB Heategevusfondi eestvedamisel sõitsid külla sada turva- ja asenduskodudes peatuvat last üle Eesti, et osa saada innustavast skulptuuri töötoast skulptor Tauno Kangro juhendamisel.

Sündmusele olid osalejad sõitnud kohale Eestimaa erinevatest piirkondadest: Tartust ja Tartumaalt, Tallinnast, Jõgevamaalt, Pärnust, Viljandimaalt, Ida-Virumaalt, Haapsalust, Harjumaalt jm.

Töötoa eel oli lastel võimalus osa saada elamusterohkest ringkäigust kunstniku tööruumidesse ning ammutada inspiratsiooni tehtud töödest. Lapsed osalesid modelleerimise meistriklassis, kus olid kaasatud kostümeeritud modellid, et jäädvustada inimest just nii, nagu teevad seda igapäevaselt kunstnikud ise.

Skulptor Tauno Kangro hindas noorte kolleegide poolt tehtud töid individuaalselt ning innustades tõi välja iga lapse poolt tehtud töö tugevused ja eripära: "Kõik lapsed on andekad – nad on andekamad, kui me seda üldse arvate oskame. Igale lapsele tuleb anda võimalus oma anne üles leida!"

Allikas: menu.err

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv