Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

SEB Heategevusfond kinkis 500 vanemliku hoolitsuseta lapsele korralikud jalanõud

Bioneer

Juulis lõppes SEB Heategevusfondi kampaania „500 paari jalanõusid turvakodude lastele!“, mille käigus koguti kahe kuu jooksul heategevuseks 34480 eurot. Fondi korraldatud kampaanias toetas varjupaiku ja kinkis seal viibivatele lastele positiivseid emotsioone kokku 6407 inimest.

Kampaania kokkuvõtteks korraldas SEB Heategevusfond Tallinnas, loomaaia Rebasemäe piknikuplatsil meeleoluka suvepäeva turvakodude lastele. Kohal oli enam kui 100 last erinevatest turvakodudest üle Eesti.

Praktilisi kogemusi tervisliku liikumise kohta jagasid olümpialane ja Eesti parim pikamaajooksja Tiidrek Nurme ning kolmikud õed Liina, Leila ja Lily Luik, kes kuuluvad Eesti naispikamaajooksu tippu.

Samuti oli võimalus osaleda töötoas, kus üheskoos joonistati meelepäraste värvide ja mustritega hiigelsuured unistuste ketsid.

Huvitavaid lugusid pajatas Aleksei Turovski, kes rääkis lastele sellest, milliseid "jalatseid" loomariigi esindajad kannavad.

Üritusel anti üle heategevusliku kampaania raames kogutud annetuste eest soetatud 500 paari jalatseid.

Kogutud rahast saavad tuge üheksa laste varjupaika: Tallinna Lastekodu Laste Turvakodu, Tallinna Lastekodu Väikelaste Turvakodu, Tallinna Laste Turvakeskus, Pärnus asuv Pereabikeskus, Sillamäe Laste Hoolekandeasutus Lootus, Narva Laste Varjupaik ja Tartu Laste Turvakodu, samuti Kiikla Lastekodus ja Haiba Lastekodus varjupaiga teenusel olevad lapsed.

2011. aastal laiendas Heategevusfond oma tegevust ning alustati toetusprogrammi kasuperede nõustamiseks ja sügisel hakatakse välja andma õppestipendiume.

Allikas: Bioneer

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv