Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Savisaar sai Tallinna hõbesponsori tiitli

tallinncity.postimees.ee

Tallinna linnavalitsus jagas täna tunnustust sponsoritele, teiste seas sai hõbesponsori tiitli ka korruptsioonikahtluse tõttu ametist kõrvaldatud linnapea Edgar Savisaar.

«Sponsoriks tunnistamiseks esitati nii eraisikute kui ettevõtete kohta 35 taotlust, kellest vastavalt linnas kehtivale korrale kvalifitseerus 23. Kokku annetati 2025. aastal linnale 375 247 eurot, millest osa olid materiaalsed vahendid,» rääkis abilinnapea Merike Martinson.

Aasta sponsoriteks nimetati eraisikud Tatjana Blümenfeld ja Märten Vaikmaa ning mittetulundusühing SEB Heategevusfond. Blümenfeld toetas 9800 euroga lastehaigla operatsioonivahendite ostmist. Vaikmaa toetas Kelmiküla lasteaeda.

Kõige suurema annetuse tegi SEB Heategevusfond, kelle annetus oli 60 000 eurot Tallinna lastekodule. Pikaajalisteks sponsoriteks tunnistati OÜ Kalevi Veekeskus ja Paulig Coffee Estonia AS.

Kuldsponsori tiitli said eraisik Tiit Kõuhkna ning seitse juriidilist isikut: Ericsson Eesti AS, Selver AS, AS Espak, Colonna Kinnisvara OÜ, Organisation for Educational Resources and Tecnological Training, Neste Eesti AS, AS DBT.

Hõbesponsoriks tunnistati eraisikuna Edgar Savisaar, kes toetab Tallinna Loomaaeda vaderilepingu alusel. Samuti said hõbesponsori tiitli AS Eesti Telekom, Nordecon AS, AS Medicum, ABC Motors AS, AS Ekspress Meedia, Fazer Eesti AS, AS Igepa Libra Vitalis, AS LTT ja Altia Eesti AS.

«Põhiliselt on toetatud linnateatrit, lastehaiglat, lastekodu ja muidugi Tallinna loomaaeda,» ütles Martinson. Sponsoritele antakse tunnuskirjad üle kolmekuningapäeval, 6. jaanuaril.
 

Allikas: tallinncity.postimees.ee

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv