Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Rakvere Teatri näitlejad kohtusid turvakodude lastega

Sillamäe Vestnik

Oktoobris sõitsid turvakodude lapsed üle Eesti kokku Rakvere Teatrisse, et osa saada hiljuti lavastunud Muumitroll ja Sabatäht etendusest ning ringkäigust teatri lavatagustesse ruumidesse.

SEB Heategevusfondi tegevjuht Triin Lumi: „Tänane teatrikülastus täitis omamoodi ka eesti- ja venekeelsete laste lõimumise eesmärki. Narva ja Rakvere vaheline maa pole kõige pikem, kuid eestikeelse etenduse külastus oli vene keelt emakeelena kõnelevatel lastel esmakordne. See oli suursündmus, kus lapsed panid ka oma keeleoskuse proovile. Ma arvan, et põnev oleks minna eestikeelsete lastega ka venekeelsetele üritustele, see avardaks ja rikastaks kindlasti nende maailmapilti ning tõstaks esile keeleoskuse olulisust.“
/---/

Allikas: Sillamäe Vestnik 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv