Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Pühapäeval toimus Sportland Arenal rahvajalgpalli päev

jalgpall.ee

54 erinevas Euroopa riigis korraldati UEFA egiidi all rahvajalgpalli päev, et propageerida aktiivset liikumist ja elustiili ning jalgpalli mängu. SEB Heategevusfondi ja Eesti Jalgpalli Liit (EJL) korraldasid rahvajalgpalli päeva raames pühapäev Sportland Arenal jalgpallipäeva enam kui 150 Eesti turva- ja asenduskodu lapsele.


Kolm tundi kestev vutipäev möödus osavusharjutuste ja mängude keskel, mida aitasid läbi viia Eesti koondise abitreener Janno Kivisild, 73 korda Eesti koondises mänginud Teet Allas, EJLi treenerite koolitaja Katrin Kaarna, naiste koondise kapten Kethy Õunpuu, noormeeste U-19 koondise peatreener Karel Voolaid ja EJLi rahvajalgpalli juht Ants Juhvelt.

“Jalgpallimäng aitab lastel kasvõi hetkeks unustada oma argimured. Meie laiem eesmärk on pakkuda kõigile Eestimaa lastele võimalust jalgpallimängust osa saada,“ selgitas EJLi noorteprojektide juht Teet Allas.
SEB Heategevusfondi tegevjuht Triin Lumi laiendas ürituse eesmärki: „Asendushooldusel viibivatel lastel puudub kodune tugi oma ema ja isa näol, kes aitaksid leida temas peidus olevad erilised anded. Tänane koostegemine oli oluline meie lastele, sest iga laps on eriline - kohtumine oma ala professionaalidega andis neile enesekindlust ja see on innustuseks leida oma hobi, millele pühenduda.“ Päeva lõpus sai iga laps kingituseks isikliku palli, millele oli võimalus autogrammi küsida ja et oleks võimalus kodus oma jalgpallioskusi edasi arendada.
„UEFA eesmärk on populariseerida jalgpalli noorte ja amatööride seas. Rahvajalgpalli päev toimub alati koos UEFA Meistrite Liiga finaalmänguga. Seega anname oma üritusega selge sõnumi, et Euroopa jalgpallirahvas on üks pere ja see, mis toimub spordiala tipus, on otseselt seotud rahvajalgpalliga,“ märkis Allas.

Allikas: jalgpall.ee

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv