Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Kampaania lõpuüritus ja fotojaht Tallinna Loomaaias

31.07.2008

Juuni- ja juulikuus SEB Heategevusfondi poolt viiendat korda läbiviidud kampaania “Toeta lapsi, kellest vanemad ei hooli” lõpuüritus toimus Tallinna Loomaaias Rebasemäe piknikuplatsil. Kohal oli sadakond last Tallinna, Tartu, Ida-Virumaa ja Pärnu varjupaikadest.

Lapsed uudistasid koos fondi vabatahtlikega loomaaia asukaid, mängisid loomaaia territooriumil fotojahti, vaatasid üheskoos tehtud pilte ja sõid suuri ülepannikooke. Laste suurim lemmik oli päevajuht Summ-Summ, kõigile meeldisid väga ka ahvid, kes nautisid külastajate seltskonda ja poseerisid pildistamisel; elevandid, suplevad hülged, unest ärkav jääkaru, hüppavad kängurud ja rebaserada.

Aivar (11 a): “Oi kui tore, et turvakodule võimaldati selline reis Tallinnasse. Mulle nii väga meeldis see suur ja kollane olevus, mesimumm, ta tegi mulle muudkui nalja. Ja siis veel meeldisid miniahvid ja suur kirju papagoi. Mind pandi huvitavasse olukorda ka – ma olin esimest korda elus Tallinna loomaaias ja kui mängisime fotojahti, siis mind pandi grupijuhiks. Alguses ei osanud ma loomaaias piltide järgi loomade asukohti üles leida, aga teised aitasid ja sain selle ülesandega päris hästi hakkama. Mulle väga meeldis fotojaht, kus pidi midagi tegema ja erinevate poosidega pildistama oma maja lapsi. Kõige huvitavam oli selle pildi tegemine, kui pidime kõik fotole jääma, käed-jalad maast lahti – päris raske oli sedasi!”

Kätlin (6 a): “Mulle meeldis kõige rohkem üks ahv, kes seal inimestele poseeris. Jääkaru oli ka hästi armas. Rebaserada, kus me sõime ja mängisime, oli väga vahva. Eriline lemmik oli aga see mesilane, kes seda programmi juhtis ja meile mänge tegi. Kokkuvõttes oli kõik väga tore. Käik loomaaeda oli väga tore, ma ei ole kunagi saanud Pärnust siia tulla. Nüüd unistan veel Vembu-Tembu maale minemisest!”
See oli üks tore suvepäev, mil sai nautida ilusat loodust, vaadata imelisi loomi, mängida ja lustida ning olla mõnusalt koos laste rõõmsas seltskonnas.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.