Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Pressiteade: SEB Eesti Ühispank annetab Heategevusfondile 20 miljonit krooni

Pressiteade

SEB Eesti Ühispank otsustas toetada SEB Eesti Ühispanga Heategevusfondi järgneva kümne aasta jooksul 20 miljoni krooniga. Raha läheb Eestis asuvate laste varjupaikade ja turvakodude ning nendes peatuvate abivajajate olukorra parandamiseks, tulevikus on plaanis hakata toetama kasuperede koolitusprogrammi. 

14. detsembril allkirjastasid Mart Altvee ja Heategevusfondi värske tegevjuht Triin Lumi Tallinna Lastekodu Laste Varjupaigas koostöömemorandumi. Samas andis Triin Lumi varjupaigale üle 250 000-kroonise sümboolse tšeki, millega fond toetab varjupaiga erinevaid projekte. 2007. aastal on plaanis sõlmida koostööleping ka teiste laste varjupaikadega väljaspool pealinna. 

Detsembri alguses käivitas SEB Eesti Ühispanga Heategevusfond koostöös Rimi Eesti Foodiga kampaania "Aita tänavalapsi!", mille käigus saab 2007. aasta jaanuari lõpuni kõigist Rimi kauplustest üle Eesti osta 10-krooniseid postkaarte laste toetuseks. Samuti saab annetusi teha SEB Eesti Ühispanga kontorites või kanda sobiva rahasumma SEB Eesti Ühispanga Heategevusfondi arvelduskontole 10001000100012. 

MTÜ SEB Eesti Ühispanga Heategevusfond asutati 2005. aasta detsembris. Heategevusfondi eesmärk on aidata koostöös sotsiaalasutustega kaasa erinevatel põhjustel tänavale sattunud laste olukorra parandamisele. Fond püüab laste varjupaikade materiaalse toetamise kaudu soodustada võimalusi lastele asenduselupaiga leidmiseks. Kaugemas perspektiivis on Heategevusfondi eesmärk propageerida Eestis kasuperede süsteemi. 

Täpsem informatsioon:
Eha Talvist
SEB Eesti Ühispanga projekti poolne esindaja
66 55 246
Saada kiri >>

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv