Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Ühispanga Heategevusfond ja Rimi toetavad laste varjupaiku ja turvakodusid

Linnaleht

Äsja alanud kampaania “Igal lapsel on õigus tunda rõõmu!” kutsub inimesi üles sõlmima püsikorralduslepingu või tegema ühekordse annetuse Ühispanga Heategevusfondi. 

Lisaks pangaülekandele saab laste varjupaiku toetada Rimi kauplustest spetsiaalseid kaarte ostes.

“Ostes 25-kroonise kaardi, saab korraga mitmele lapsele rõõmu valmistada – koos oma lapsega võib kaardist meisterdada toreda mänguasja ning kaartide müügitulu läheb varjupaigas peatuvate laste toetuseks,” ütles MTÜ SEB Eesti Ühispanga Heategevusfondi tegevjuht Triin Lumi.

Kampaanias kogutud rahaga toetatakse Kopli ja Narva laste varjupaiku, pereabikeskust Pärnus ning Sillamäe laste hoolekandeasutust Lootus. Toetussummade abil aitab fond läbi viia varjupaikades peatuvate laste huvi- ja vabaajategevusi, soetada sportimisvahendeid, osta kooli- ja käsitöötarbeid ning korraldada ekskursioone. “Usume, et meie ümber leidub palju inimesi, kes mõistavad nende laste trööstitut olukorda ja tahavad neid aidata,” lisas Triin Lumi. Kampaania “Igal lapsel on õigus tunda rõõmu!” kestab juuni lõpuni. 

Eelmise aasta detsembrist tänavu jaanuarini fondi ja Rimi Eesti Foodi koostöös toimunud kampaania “Aita tänavalapsi!” käigus koguti üle 453 000 krooni.

Allikas: Linnaleht

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv