Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Iga kolmese eest kaks eurot heategevuseks

DELFI

Sel hooajal toimus SEB Balti Korvpalli Liiga raames kampaania, kus iga visatud kolmepunktiviske eest annetati kaks eurot heategevuseks. SEB Heategevusfond otsustas saadud raha eest soetada varjupaikadele sportimisvahendeid.

Nii Tartu Ülikool/Rock kui Tallinna BC Kalev/Cramo olid liigas ühed paremad kolmepunktiviskajad ning üheskoos koguti 14000 krooni, mis loovutati SEB Heategevusfondile.

Seejuures Tartu Ülikool/Rock parim kolmepunktiviskaja Gert Kullamäe oli edukaim kogu liigas, tabades 21 kohtumises kokku kogunisti 73 kaugviset. Lõppenud 2006/2007 hooaja parim Eesti korvpallur Valmo Kriisa viskas Kalevile 26 mängus kokku 45 kolmepunktiviset.

Sportimisvahendid antakse Tallinna Lastekodu Laste Varjupaigale ja Pärnus asuvale Pereabikeskusele üle 7. juunil Tallinna Reaalkooli võimlas, kus toimub meeleolukas ühisüritus koos TÜ/Rock viskekahuri Gert Kullamäe ja Tallinna BC Kalev/Cramo korvpallurite Tanel Soku ja Kristjan Kanguriga.

Allikas: Delfi

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv