Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Formaalne heategu

Eesti Päevaleht

SEB Eesti Ühispanga sotsiaalkampaaniaid kummitab üks häda teise järel. Eelmisel aastal soovitati juba alanud kampaania kiirelt ümber teha, sest selliseid “tänavalapsi”, keda tookord sooviti aidata, Eestis tegelikult ei olegi. Sel aastal kogutakse raha laste turvakodudele inetute stseenide abil vägivaldsest isast. Mis siis, et turvakodu vägivallaprobleemi ei lahenda. Mis siis, et sotsiaalreklaam peaks lahendusi pakkuma, kuid teleklipis on ainuke lahendus raha anda. 

Tegelikult on küsimus laiemalt selles, kuidas sotsiaalselt tundlikku ettevõtlust ja heategevust enda jaoks lahti mõtestatakse. Pealiskaudne šokil ja näivusel põhinev kampaania, millega eksperdidki nõus ei ole, näitab, et ettevõte on läinud välja just selle peale, et “linnuke” kirja saada, selle asemel, et ka tegelikult ühiskonnas midagi muuta aidata.

Allikas: Eesti Päevaleht Online

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv