Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Kinobussi meeskond rõõmustab varjupaiga lapsi

Pärnu Postimees

UUS! Homme rõõmustavad Pärnus Pereabikeskuses varjupaiga lapsi Kinobussi koolitajad, kes jagavad lastele filmikunsti saladusi.

MTÜ SEB Heategevusfond korraldab aprillikuus koostöös Kinobussiga lastele filmitöötoa ja külastavad kõiki Heategevusfondi koostööpartneritest varjupaikasid üle Eesti, homme ollakse Pärnus.

„Võimaldades varjupaiga lastele arendavaid tegevusi, on need oma kasuteguriga nende laste suureks saamise teel. Filmitegemine arendab ja laiendab laste silmaringi,“ ütles MTÜ SEB Heategevusfondi tegevjuht Triin Lumi.

 


MTÜ SEB Heategevusfondi
rahastamisel osteti lisaatraktsioone
Perekeskuse hoovis asuvale mänguväljakule, mis sai uue ilme möödunud aasta juulis.
Foto: Urmas Luik

Homme Pärnus räägivad Kinobussi koolitajad varjupaiga lastele filmiideedest ja sellest, kuidas filme tehakse. Samuti saavad lapsed ise proovida filmimist ning iga laps saab valmistada oma isikliku multifilmi.

Juba teist aastat järjest toetab MTÜ SEB Heategevusfond Pereabikeskust 150 000 krooniga. Toetustega finantseeritakse varjupaiga laste huvi- ja vabaaja tegevust, ostetakse lauamänge ja sportimisvahendeid, finantseeritakse lisaatraktsiooni ostmist Perekeskuse hoovis asuvale mänguväljakule ning võimaldatakse erialast koolitust varjupaiga töötajatele ja suhtlemiskoolitust varjupaiga lastele.

Esimesel poolaastal on toimunud juba muinasjuttude rääkimise õhtu, kus esines tuntud lasteraamatute illustraator Raivo Järvi, esmaabi koolitus koostöös Tallinna Kiirabiga, mängude õhtu mustkunstnikuga, ujumispidu Tallinnas Tallink Spa hotellis jms.

Allikas: Pärnu Postimees

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv