Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Kinobussi meeskond õpetas Pärnu lastele multifilmi tegemist

ETV24

Kinobussi meeskond käis Pärnu pereabikeskuse lastele õpetamas, kuidas multifilmi teha.

Mitmetunnise töö tulemusena valmistasid Pärnu lapsed üheksa mõne sekundi pikkust multifilmi. Peagi saab multikate tegemist õppida teisteski paikades, vahendasid rahvusringhäälingu uudised.

Pärnu pereabikeskusse jõudis Kinobuss tänu MTÜ SEB Heategevusfondile. Fond on aidanud laste vaba aega sisustada, nüüd aga võimaldatakse neile silmaringi arendavaid tegevusi. 

Peale Pärnu pereabikeskuse külastab Kinobuss selle kuu jooksul kõiki heategevusfondi koostööpartneritest varjupaikasid: Tallinna lastekodu laste varjupaika, Narva laste varjupaika, Sillamäe hooldusasutust Lootus ja Tartu laste turvakodu.

"Mõlemal juhul, kas me hakkame tegema multikat või hakkame tegema dokumentaalfilmi, mõlemal juhul mingi väike mõte peab meil olema, et mida me teeme," õpetas lapsi Kinobussi käivitaja Mikk Rand.

Lapsed said Kinobussi rahva õpetustest hästi aru. Kolmetunnise koolituse jooksul valmis hulk töid.

Allikas: ETV24

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv