Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Muudame rahamärgid naeratuseks!

SEB Kliendileht

Triin Lumi, SEB Heategevusfondi tegevjuht

Jagan teiega mõtteid, mida varjupaikades peatuvad lapsed on arvanud fondile saadetud kirjades.

SEB Heategevusfondi kaudu toetab varjupaiku ja kingib seal viibivatele lastele häid emotsioone juba enam kui 6200 püsitoetajat. Sedapuhku jagavad oma tundeid lapsed, kelle vahvad kirjad ja joonistused said köidetud mahukaks raamatuks. Järgnevalt mõned katked sellest südamlikust “suurteosest”.*

Elina: “Aitäh, et te meile üritusi korraldate. Nendest oli meile palju abi, kuna me avastasime õega palju asju, millest meil aimugi polnud ... Vembu-Tembu maal meeldis kõige rohkem bassein ja võnkega liumägi. Kuigi ma sabakondi ära lõin, oli see liumägi ikkagi lahe!”

Maarja: “Seal Suurhallis räägiti alguses, et mida Jürgen väiksena tegi. Ta ütles, et ta vanaisa tahtis valget klaverit. Jürgen tegi esimesena lihtsaid trikke, näiteks CocaCola pudeli ja kotiga trikis oli kott alguses tühi, ta näitas ka seda, siis tegi triki ja koti sees oli taas pudel. Lõpetuseks AITÄH!”

Katja: “Suur aitäh Teile selle eest, et olete meid aidanud, igale poole reisima viinud. Näidanud kui toredaid inimesi on sellel planeedil. Kes suudavad ja tahavad toetada ja aidata lapsi ... Mulle meeldis väga linnumajade ehitamine ... Sain palju lindude elust teada, ühesõnaga, targemaks.”

Maria: “See, millest räägin, on pikk jutt. Me läksime ühte armsasse majja jõe ääres, me tegime palju asju. Tahtsime kala püüda, aga ei saanud ühtegi kätte. Minul sõi kala pool ussi ära. Me saime veel ise kokata ka! Suur tänu toreda matka eest!”

Kristo: “Sõit oli ülimalt tore, inimesed olid väga sõbralikud ja väga-väga meeldivad. Söök oli vapustav, õpetus liikluses osalemiseks oli lastele õpetuslik kogemus, politseid olid sõbralikud ... Kui oleks võimalus veel kord selline sõit ette võtta, siis oleks mõnus seda korrata. Aga kui saaksid teised minna, siis soovitan seda kindlasti!”

Irina: “Teie olete nagu võlurid, kes teevad ühest asjast teise. Teie muudate rahamärgid rõõmsaks sõiduks sõpradega ja laagriks ilusas kohas ja piletiteks loomaaeda ... ning meie naeratusteks. Teie muudate rahamärgid südamlikkuseks.”

SEB Heategevusfondi toetajate ja annetajate abiga tunnevad lapsed end tähtsana. Aitäh, suure südamega annetajad, teie abiga on olnud lastel võimalus headest emotsioonidest osa saada. Koos suudame rohkem!

MTÜ SEB Heategevusfond toetab laste varjupaiku üle Eesti, aidates neid nii rahaliselt kui ka korraldades lastele üritusi, mis toetavad laste arengut ja toimetulekut tulevas elus ning võimaldavad lastel lihtsalt rõõmu tunda.

Kogutud rahast saavad tuge üheksa laste varjupaika üle Eesti. Täpsemat teavet SEB Heategevusfondi kohta ja annetada saad meie koduleheküljel www.heategevusfond.ee.

* Laste kirjaviis on muutmata.

Allikas: SEB Kliendileht, talv 2011

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv