Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Lumest ja villast kindad-mütsid-sallid... (video)

Pühapäeval toimus Tallinna Lauluväljakul heategevusliku kampaania „500 turvakodulapsele korralikud talveriided!“ lõpuüritus. Selle sündmusega võtsime kokku 12. korda toimuva heategevusliku kampaania, mille raames soetasime turvakodudes peatuvatele lastele annetajate abiga korralikud talveriided – kombinesoonid, joped, suusapüksid ja villased kindad-mütsid-sallid.

Kohal oli üle 150 osaleja üle Eesti – Tallinna, Ida-Virumaa, Harjumaa ja Viljandimaa varjupaikadest. Lapsed osalesid lõbusates sportmängudes ning ehitasid lumest hiiglaslikke käpikuid-mütse-salle.

Fondi suvise kampaaniaga soetasime turvakodudele 500 paari korralikke jalatseid. Saabunud külmad talveilmad aga näitasid meile kätte järgmise murekoha: tihtipuhku on varjupaigas viibivate lastel vaid üks universaalne ülerõivas, mis sobib kevadesse-sügisesse, kuid pole kohane pakasega õuesolemiseks. Talverõõmude nautimiseks pole lumi kunagi liiga märg, ilm liiga külm ega tuul liiga tugev. Meie head annetajad hoolitsesid selle eest, et lastel oleks seljas ilmale vastavad riided ning nii kinkisime lastele palju toredaid talvepäevi.

Kokkuvõtet vahvast talvepäevast vaata siit.

Triin Lumi

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.