Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Lõppes kampaania „Muretseme laste varjupaikadele suusad!“ (galerii)

Neljas

Pühapäeval lõppes detsembris alanud SEB Heategevusfondi kampaania „Muretseme laste varjupaikadele suusad!“

Kümnendat korda toimuva heategevusliku kampaania sportlik lõppüritus toimus Tallinnas Nõmme Spordikeskuses. Üritusel anti üle varjupaikadele kampaania raames kogutud annetuste eest ostetud 100 suusakomplekti – suusad, kepid, klambrid, saapad. Kohal oli ligi 100 last üle Eesti - Tallinna, Tartu, Narva, Sillamäe, Kiikla, Harjumaa ja Pärnu varjupaikadest. Lapsi õpetasid kohapeal endine suusasprinter ja tänane treener Pavo Raudsepp ning Raul Olle usinaim õppursuusataja Veikko Täär. Samuti oli võimalus lastel koos hooldemeistriga õppida suuskade määrimist ja hooldamist ning klambrite panemist.

„Meie spordipäeval on hangedes 100 paari suuski, mis sel aastal veel laste jalas Tartu Maratonil pikale rajale ei lähe, kuid oma roll spordipisiku levitamisel on neil igati olemas. SEB Heategevusfondi annetajate ja toetajate abiga saame süstida spordist tulevat positiivset energiat ka lastesse, kellel muidu selleks võimalusi ei ole. Varjupaikade lapsed osalevad uhiuute suuskadega ka 19. veebruaril Tartu Maratoni minimaratonil,“ kommenteeris SEB Heategevusfondi juht Triin Lumi.

 

Allikas: Neljas

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv