Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Lootustandev flöödimängija: pillide soetamine on väga õrn teema

etv.err.ee

Marion Aruvee on lootustandev noor muusik, kelle elu pole kulgenud lihtsalt. Tüdruk jäi ilma mõlemast vanemast ja teda on kasvatanud ning toetab tänaseni vanatädi. Et muusikuna konkurentsis püsida, on tal vaja väga head pilli, kuid omal jõul võtaks selle hankimine aega aastaid.

Marionil oli pikka aega flööt, kuid ühel hetkel jäi ta sellest lihtsalt ilma. Lõpetades Tallinna Muusikakeskkooli, pidi ta koolile kuuluva pilli tagasi andma. "Mind pandi fakti ette, et ma pean ostma uue pilli, muidu ei saa õpinguid jätkata ja tol ajal see 20 000 krooni tundus juba väga suur summa, mida pilli eest maksta, aga siiski saime selle kuidagi kokku kogutud," rääkis Marion, kelle arvates on naljakas mõelda, et nüüd tuleb sama palju eurosid käia välja uue flöödi eest.

Läbi suurte pingutuste saadud koolilapse flöödist jääb tänaseks väheks, sest läinud oktoobrist sai Marion pool kohaga tööle Eesti Riiklikusse Sümfooniaorkestrisse ja nii kõrgel tasemel konkurentsis püsimine nõuab ka palju paremat pilli. Ta tunnistab, et ta pole ainus inimene, kelle jaoks on pilli soetamine keeruline. "Pillide soetamine on väga õrn teema."

Kui te soovite muusikasse investeerida ja saates nähtud Marioni tema flöödi ostmisel toetada, siis seda saab teha SEB Heategevusfondi kaudu, märksõnaks "Marioni flööt". MTÜ SEB Heategevusfond: EE701010001000100012.

Allikas: etv.err.ee

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv