Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Lapsi oodatakse suvekuudel taas jalgpallilaagritesse

virumaateataja.ee

Eesti Jalgpalli Liit (EJL) ja Rimi korraldavad lastele sel suvel üle Eesti taas jalgpallilaagreid nii nagu kuuel varasemal suvelgi.

Esimene neist toimub 9.–13. juunini, Lääne-Virumaal on laagripaik Vinnis ja Tamsalus. Teine laager peetakse 11.–15. augustini, Lääne-Virumaal on toimumiskohaks Vinni.

Läinud aastal osales vutilaagrites 1540 jalgpallihuvilist last.

“Populaarsus on aasta-aastalt kasvanud ning arvatavasti tuleb ka sel aastal üle 1500 lapse,” märkis EJLi noorteprojektide juht Teet Allas.

Registreerimine laagritesse algab 1. aprillil jalgpalliliidu kodulehel. Ühes laagris osalemise hind on 60 eurot, mille hulka kuuluvad lisaks jalgpallivormile ka toit ja ekskursioonipäev. Kui laps soovib võtta osa laagrist nii juunis kui augustis, on teise laagri tasu 46 eurot.

SEB Heategevusfondi toetuse kaudu saavad Eesti asendus- ja turvakodude lapsed registreeruda laagritesse tasuta. Eelmisel aastal osales 63 asendus- ja turvakodu last.

Rimi paneb neile laagrilastele, kes ei osale regulaarselt jalgpallitreeningutel, taas välja Rimi stipendiumid. 300-eurose toetuse saavad kolm last juunis ja kolm augustis.

Allikas virumaateataja.ee
 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv