Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Kuuendana lõpetajale kullakang

„Varbad joone taha. Kullakangi saab see, kes kuuendana lõpetab! Tähelepanu, valmis olla, start!“ Nende sõnadega avati SEB Tallinna maratoni lastejooksud. Tuhandete välejalgade seas võttis jooksudest osa ning võitles võiduka lõpuni ka sadakond asendus- ja turvakodus peatuvat last.


Jooksupäeva lõpetasid lapsed Kalev Spa basseinides sulistades ja lõõgastavaid veemõnusid nautides. Suuremad suundusid otsemaid torudest alla laskma ja väiksemad mulistasid kasvataja pilgu all ujumisrõngastega lastebasseinis. 2-aastane Jelena, kes muidu on pigem olnud veekartlik, oli lastebasseinis nagu kala vees ja ei tahtnud sedapuhku veest väljagi tulla. Nüüd on ta ka kodus vannitamisel kui äravahetatud, veekartusest pole jälgegi järel!

Ka ilmataat pidas kokkuleppest kinni: sadama hakkas alles siis, kui lapsed olid tagasi bussis koduteel.

Triin Lumi
 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.