Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Koolist otse sünnitama

Pere ja Kodu

Teismelisena emaks-isaks saanu on ise alles kujunemisjärgus, mistõttu on lähedaste toetus talle kullast kallim.

/---/

Praegu mänguväljakul asjalikult ringi tatsav Melissa sündis enneaegsena, neli päeva enne eesti keele riigieksamit. “Mõtlesin, et kuna ta ei hakanud ise sööma, siis ma eksamile ei lähe,” meenutab Aule. “Aga ämmaemand ütles, et laps on ju haiglas arstide hoole all, mingu ma ikka! Andis oma pastaka, haiglast otsiti kohukesi kaasa ja üks arstitudeng viis mu koolimajja.”

/---/

Hiljuti läks Aule mehest lahku. Kuigi toimetulek üürikorteris on nüüd üleni Aule vastutada, tunneb ta, et mõneti on elu isegi kergemaks läinud. Kodus pole pingeid! Rahaliselt aitab ema, lisaks on abi sotsiaaltoetusest, elatusrahast ning SEB heategevusfondilt taotletud noore vanema stipendiumist. Tööd pole ta praegu otsinud, sest sageli haige lapse kõrvalt poleks töötada lihtne.

/---/

Tõsi, rahaliselt oleks seis habras, kui poleks vajaduspõhist õppetoetust, stipendiumi ja SEB heategevusfondi noore vanema stipendiumi. Kui need suvel lõpevad, tuleb paar kuud kuidagi üle elada... 

Allikas: Pere ja Kodu

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv