Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Koeru perekodu ootab endiselt jõuluvana

Järva Teataja

SEB Heategevusfondi üleskutsel otsis rohkem kui 20 Eesti asendus- ja turvakodu vabatahtlikke jõuluvanasid, kes aitaksid asenduskodude jõulupidudel lastele kingitusi kätte anda. Üleskutsele reageeris 30 vabatahtlikku.

Koeru perekodu ootab endiselt 20. detsembri õhtuks jõuluvana. «Kõik teised üleskutses nimetatud asutused on jõuluvana DNAga mehe üles leidnud, aga Koerus on paraku veel puudu,» ütles SEB Heategevusfondi tegevjuht Triin Lumi.

Jõuluvanadel palutakse endast teada anda e-posti aadressil info@heategevusfond.ee. Fond edastab kontakti kindla asenduskodu juhatajale või pereemale, kes vabatahtliku jõuluvanaga kohtumisaja kokku lepib.

Allikas Järva Teataja

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv