Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Kingi turva- ja asenduskodude lastele ohutu ja rõõmus suvi!

Täna, lastekaitsepäeval algab juba 13 korda fondi heategevuslik kampaania, sel korral on üleskutseks “Kingi turva- ja asenduskodude lastele ohutu ja rõõmus suvi!”.

Suvised rannapäevad on täis lusti ja lõbu ning veemõnude nautimist – suvemälestused on tulvil soojust, mängulusti ja avastamisrõõmu. Selleks, et ka asendus- ja turvakodudes kasvavad lapsed saaksid vees ja rannal turvaliselt hullata, kingib SEB Heategevusfond neile sellel suvel ujumistarbeid ja supelvarustust ning võimaldab lastele osalemist ujumiskursustel. Laste kõrval olevatele täiskasvanutele korraldame veeohutuse koolitusi ja soetame päästevahendeid.

Juuli lõpuni kestva kampaaniaga kutsume inimesi sõlmima laste toetuseks püsimakselepingut või tegema ühekordset annetust SEB Heategevusfondi arvelduskontole 10001000100012. Soovime, et vanemliku hoolitsuseta lastel oleks võimalus tunda end võrdväärsena tavalises peres kasvavate eakaaslastega aasta läbi. Seepärast vajame järjepidevaid toetajaid.

Kampaania kestab juuli lõpuni ja selle tulemused teeme teatavaks 28. juulil 2013.

Tehes väikese heateo praegu, kingite lastele palju rõõmu terveks aastaks. Kõik võidavad, kui sõbrad aitavad!

Täname Teid ja soovime kaunist suve!

Triin Lumi

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.