Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Ketsiraha koguneb!

SEB Heategevusfondi suvine kampaania “500 paari jalanõusid turvakodude lastele!” on kestnud kuu aega ja praeguseks on hea südamega toetajatega liitunud ligi 700 uut annetajat.

Oma panuse andsid ka kõik mais-juunis Kasvuportfell Juuniori või Lastekindlustuse lepingu sõlminud SEB Elu- ja Pensionikindlustuse kliendid - igalt lepingult läks turvakodude laste toetuseks 10 eurot ning kokku kogunes 1550 eurot.

Juuli lõpuni kestva kampaaniaga kutsume inimesi sõlmima laste toetuseks püsimakselepingut või tegema ühekordset annetust SEB Heategevusfondi arvelduskontole 10001000100012. Samuti on võimalik toetada lapsi, ostes kampaania perioodil jooksujalanõud Sportland Runningu poest, kus igalt paarilt läheb 5 eurot turvakodude laste toetuseks. Avatud on ka annetustelefon 900 5005 (kõne hind 3 eurot). Kampaania kestab juuli lõpuni ja selle tulemused teeme teatavaks 31. juulil 2011.

Kampaania raames kogutud rahaga soetame laste turvakodudele 500 paari uusi jalanõusid – sporditossud, kingad, talvesaapad, kummikud, jms.

Kutsume kõiki toetama turvakodude lapsi, iga panus on suureks abiks – ühe annetuse eest saab ketsipaelad, mitme abil on juba tossupaar koos!

Kati Käpp

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.