Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Kas oskad aidata: otsitakse jõuluvana DNA-ga vabatahtlikke!

ohtuleht.ee

Eesti asendus- ja turvakodude pered otsivad vabatahtlikke jõuluvanasid, kes asenduskodude jõulupidudel lastele kingitusi kätte aitaks anda.

Kõigil vabatahtlikel, kes on valmis paar tundi oma aega panustama ja kasvõi ühte oma koduläheduses asuvasse asendus- ja turvakodusse jõuluvanana kinke jagama minema, palutakse hiljemalt 18. detsembriks endast teada anda e-posti aadressil info@heategevusfond.ee.

Fond edastab kontakti konkreetse asenduskodu juhatajale või pereemale, kes vabatahtliku jõuluvanaga täpse kohtumisaja kokku lepib.

"Kas teate kedagi, kes teab kedagi, kes tunneb JÕ...UV...A? Üle Eesti on peremajasid, kus kingikott peagi kohal, aga pole punases kuues lahket habemikku, kes kuuse all lastelt salme küsiks ja kingid rõõmust säravatele tüdrukutele-poistele välja jagaks," kirjeldas SEB Heategevusfondi tegevjuht Triin Lumi otsingute põhjuseid.

"Seetõttu palumegi appi kõiki neid punase kuue ja valge habemega vabatahtlikke, kes tunnevad, et neis on piisavalt jõuluvana DNA-d ja kogemust – tooks kingikotti tuppa ja kuulaks laste luuletusi, nende pead tunnustavalt paitaks!"

Jõulupeod toimuvad asenduskoduti erinevatel päevadel ja aegadel ning vabatahtlikke jõuluvanasid otsivad (sulgudes jõulupeo kuupäev):

Jõgevamaa
Siimusti lastekodu Metsatareke (23. detsembril kell 11.00-12.00 vahemikus)

Viljandimaa
Perekodu SA (24. detsembril kell 17.00)

Ida-Virumaa
Narva Sotsiaaltöökeskus (22. või 24. detsembril, venekeelne jõuluvana)
Asenduskodu Südamepaik (24. detsembril, venekeelne jõuluvana)

Tallinn ja Harjumaa
Tallinna Lastekodu IMPU peremaja (21. või 22. detsembril)
Tallinna Lastekodu Maarjamäe keskus (18. ja 21. ja 22. ja 24. detsembril)
Tallinna Lastekodu Purde maja (22. detsembril ja 06. jaanuaril)
Tallinna Lastekodu Künni maja (24. detsembril)
Tallinna Lastekodu Nõmme pere (24. detsembril)
Tallinna Lastekodu Pihlaka peremaja (23. ja 24. detsembril)
Haiba Lastekodu (24. detsembril)

Allikas: ohtuleht.ee
 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv