Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Kas jõulud on vaid rahulikud perepühad või tunned ka sina sellele eelnevat kingituste soetamise stressi?

ERR, Vikerraadio

Millal on õige aeg jõuluvanale kirja kirjutamiseks? Päkapikundus kui kasvatustehnika? Kas 22. detsembril lapse soove kuulama hakates on mahti lapse tõeliseks kuulamiseks? Kas jõuluvanale kirjutatav kiri peaks olema pikk-pikk nimekiri kõigist maailma asjadest ja uudsetest tehnikavidinatest, mis sõpradel olemas? Või sisaldab jõuluvanale kirja kirjutamine lapse ootuste juhtimist, tema kuulamist, koos kirjutamist. Kuidas laste utoopilisi soove nn maa peale tagasi tuua jne?

Sellest kõigest rääkis eile Vikerraadio saates „Sten Teppaniga“ 3 poja ema ning Perekeskus Sina ja Mina koolitaja Kadri Järv-Mändoja. Kuula saadet minutitel 17.15 kuni 35.25.

Allikas: ERR; Vikerraadio 

 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv