Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Kaks Eesti last osalevad FIFA konföderatsioonide karikaturniiril

jalgpall.ee

Kaks Eesti last saavad erakordse võimaluse osaleda sel suvel 26. juunist kuni 3. juulini Peterburis toimuval FIFA konföderatsioonide karikaturniiril.

FIFA konföderatsioonide karikaturniir on maailmameistrivõistluste finaalturniiri eelvõistlus, kus osaleb korraldajariik, valitsev maailmameister ning konföderatsioonide meistrid.

Et tähistada konföderatsioonide karikaturniiri, kutsus Gazprom ellu rahvusvahelise programmi „Jalgpall sõpruse heaks“, mille raames reisivad Peterburi 64 riigi lapsed. Tänavu kuuluvad osalevate riikide nimekirja USA, Brasiilia, Suurbritannia, Saksamaa, Taani, Norra, Läti, Leedu, Eesti, Soome, Prantsusmaa, Poola, Portugal, Hispaania, Itaalia, Belgia, Holland, Horvaatia, Ukraina, Ungari, Island, Austria, Kreeka, Aserbaidžaan, Alžeeria, Argentina, Armeenia, Bangladesh, Valgevene, Bulgaaria, Boliivia, Venezuela, Vietnam, Ghana, Egiptus, India, Iraak, Iraan, Kasahstan, Kõrgõzstan, Hiina, Lõuna-Korea, Liibüa, Makedoonia, Mehhiko, Mosambiik, Pakistan, Venemaa, Rumeenia, Serbia, Singapur, Slovakkia, Sloveenia, Süüria, Tadžikistan, Tansaania, Türkmenistan, Türgi, Uruguay, Usbekistan, Tšehhi, Šveits, Jaapan ja Lõuna-Aafrika Vabariik.

Kohapeal leiab 1. juulil aset jalgpalliturniir ning erinevad tervislikke eluviise propageerivad tegevused. 2. juulil osalevad lapsed koos tuntud jalgpallurite ja ajakirjanikega vastaval foorumil. Kulminatsiooniks on FIFA konföderatsioonide karikaturniiri finaalmatši külastus.

Eestis valiti kaks Peterburis osalevat last välja jalgpalliliidu ja SEB heategevusfondi koostöös, võimaluse said 12-aastane Säde ja 11-aastane Aleksander. Saatjatena reisivad kaasa SOS Keila lasteküla sotsiaaltöötaja ja noortetöö juht Erik Mäekivi ning Triin Lumi SEB heategevusfondist.
 

Allikas: jalgpall.ee

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv