Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Jõuluvanad andsid end vabatahtlikult üles

jt.ee

SEB Heategevusfondi üleskutsel otsisid enam kui 20 Eesti asendus- ja turvakodu vabatahtlikke jõuluvanasid, kes aitaksid asenduskodude jõulupidudel lastele kingitusi kätte anda. Järvamaal ootas jõuluvana Koeru perekodu. Üleskutsele reageeris kokku 30 vabatahtlikku.

"Jõuluvanana andsid end üles nii professionaalsed jõuluvanad, aga ka tuntud näitleja, näiteringist välja kasvanud 20-aastane jõulumees, Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas õppiv magistrant-jõuluvana ning lisaks mitmed need, kes on ise sõpradele aastaid jõulutaati teinud," ütles SEB Heategevusfondi tegevjuht Triin Lumi BNS-ile.

Lumi lisas, et praeguseks on enamus peremajadest jõulutaadiga juba kokku viidud, kuid mõned pered on siiski veel jõulumeheta.

SEB Heategevusfond otsis detsembris vabatahtlikke, kes on valmis paar tundi oma aega panustama ja kasvõi ühte oma kodukandis asuvasse asendus- ja turvakodusse jõuluvanana kinke jagama minema.

Viiendat aastat järjest on kogutud kokku enam kui 1000 vanemliku hoolitsuseta lapse jõulukingi soovid, et jõulukuu jooksul leida jõulusoovide puu projektiga head inimesed, kes aitaksid need laste salasoovid täita.

Koeru perekodus toimub jõulupidu 20.detsembril.

Allikas jt.ee

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv