Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Jõulusoovide puu: Narva-Jõesuu SOS Lasteküla otsib jõuluvana DNA-ga vabatahtlikku

Narva-Jõesuu SOS Lasteküla otsib 22- detsembriks vabatahtlikku jõuluvana, kes lasteküla jõulupeol vanemliku hoolitsuseta lastele kingitusi kätte aitaks anda.

Kõigil vabatahtlikel, kes on valmis paar tundi oma aega panustama 22. detsembril, esmaspäeval ja Narva-Jõesuu lastekülla jõuluvanana kinke jagama minema, palutakse hiljemalt 19. detsembriks endast teada anda e-posti aadressil info@heategevusfond.ee. Fond edastab kontakti asenduskodu juhatajale või pereemale, kes vabatahtliku jõuluvanaga täpse kohtumisaja kokku lepib.

“Üle Eesti on peremajasid, kus kingikott on valmis ja jõuluvana juba tõttab külla, et lastele jõulurõõmu tuua. Üks ainuke jõuluvana on hetkel leidmata vaid Narva-Jõesuu jaoks, kus laste kinkekotid on samuti juba peaaegu valmis,” kirjeldas SEB Heategevusfondi tegevjuht Triin Lumi otsingute põhjuseid. “Seetõttu palumegi kiiresti appi kõiki neid punase kuue ja valge habemega vabatahtlikke, kes tunnevad, et neis on piisavalt jõuluvana DNA-d ja kogemust et Jõulud tuleksid kiiremini ka Narva-Jõesuu Lastekülla.” 

Kuuendat aastat järjest on kogutud kokku enam kui 1 000 vanemliku hoolitsuseta lapse jõulukingi soovid, et jõulukuu jooksul leida Jõulusoovide puu projektiga (www.heategevusfond.ee/joulupuu) head inimesed, kes aitaksid need laste salasoovid täita. Ida-Virumaal on hetkel soetavama vaid 44 kingitust. Üle-Eesti on see number 284 kingitust. 

Jõulupuult saavad need, kel soov vanemliku hoolitsuseta lastele jõulurõõmu saata, valida ühe lapse jõulusoovi ning annetada selle soovi täitmiseks kingiraha. Tehtud annetuste eest soetatakse jõulusoovide nimekirjas olevad kingitused, pakitakse need ära ja saadetakse kingikotid laste turva- ja asenduskodudesse. Iga lapse soov on isiklik ja kõikide laste kingitused komplekteeritakse individuaalselt. Kingipakid jõuavad lasteni jõulupühadeks.


Lisainfo:
Triin Lumi
Tegevjuht
MTÜ SEB Heategevusfond
Mob: 51 67 369
E-post: info@heategevusfond.ee
www.heategevusfond.ee

 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.