Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Jõgevamaa laste heaks otsitakse päkapikku

Vooremaa

Kaheksandat aastat järjest kogub SEB Heategevusfond kokku ligi 1000 jõulukingi soovi lastelt, kelle koduks on asendus- või turvakodu. Detsembrikuu jooksul aitame leida Jõulupuu projektiga head inimesed, kes aitaksid nende laste südamesoovid täita. Tänaseks on annetajad 929-st kingisoovist andnud oma panuse juba 853 kingi heaks, 76 päkapikku on veel puudu ja neist üks Jõgevamaal, teatas MTÜ SEB Heategevusfondi tegevjuht.

Käesoleval aastal on 21 Jõgevamaa lapse unistused jõulupuul. Lisaks kolm peremaja ühist kingitust. Näiteks ühe pere lapsed soovivad perega minna Memory kontserdile Tartus, teise pere lapsed armastavad lugeda ja soovivad jõuluvana kingikotti raamatuid, kolmas matkahuviline pere igatseb telki. Heal annetajal on võimalus anda oma panus Jõulusoovide puu projekti kaudu vanemlikku hoolt vajavate laste unistuste täitmiseks, valides soovide seast südamelähedane kingitus ning annetuse abil aidata täita ühe või mitme lapse kingisoov.


 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv