Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Järvamaa lapsed nägid Minni Hiirt ja Donaldit

Järva Teataja

Tallinnas maailmakuulsa jääsõu Disney On Ice etendust «Maailmafantaasiad» käis vaatamas ka 150 asendus- ja turvakodudes elavat last. Teiste seas sõitsid pealinna Oisu perekodu ja Järvamaa lasteabikeskuse kasvandikud.

Asendus- ja turvakodudes peatuvatel lastel aitasid muinasjutulisele etendusele minna SEB Heategevusfondi, Live Nation Estonia ja Disney on Ice'i meeskond.

SEB Heategevusfondi tegevjuht Triin Lumi sõnas, et suurejoonelise lavamängu saladustest osasaamine oli lastele väga väärtuslik. «Kohtumine oma ala professionaalidega andis kindlasti lastele enesekindlust ja oli innustuseks leida oma hobi, millele pühenduda,» lausus ta.

Allikas Järva Teataja

 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv