Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Heiti Kender aitab laste näole naeratuse tuua

Bioneer

MTÜ SEB Heategevusfond korraldas kolmandat korda heategevuskampaania, millega täidetakse enam kui tuhande vanemliku hoolitsuseta lapse jõulukingisoovid ja peremajade unistused.

Et aidata täituda peremaja soovidel, otsustas jõulukinkide kogumise projektile ühiselt õla alla panna reklaamiagentuur DDB Eesti AS ja värske tegija Apple'i müügi- ja hoolduse turul Klaar OÜ. Agentuur loovutas osa oma arvutipargist ning Klaar OÜ korrastas ja tuunis töökorda 13 arvutit, mis pandi osta.ee keskkonnas müüki. Oksjonile pandud hea hinnaga Apple'i arvutite uutest omanikest said sedasi osalised laste peremajade jõulusoovide täitmisel.

DDB Eesti partner Jana Koppel: „Otsus toetada lastekodulapsi SEB Heategevusfondi kaudu lähtus projekti läbipaistvusest. Annetades on hea konkreetselt teada, keda ja kuidas toetatakse. Vanemliku hoolitsuseta lapsed on sotsiaalselt tundlik teema, mis ärgitab kaasa mõtlema ja võimalusel käsi külge panema.“

Klaar OÜ juhataja Heiti Kender usub, et aidata abivajajaid on enesestmõistetav ja tore on teha heategevusprojekte: „See ei olegi nii raske – aitab ju kohati väga vähesest, et abi vajavale lapsele või perele naeratus näole tuua, andjast rääkimata!“

Allikas: Bioneer

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv