Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Heiki Nabi oli patrooniks asendus- ja turvakodude lastele mõeldud maadluspäeval

sport.delfi.ee

MTÜ SEB Heategevusfond koostöös maadlusklubiga Korrus3 korraldasid maadluspäeva, millest võttis osa 80 last Eesti turva- ja asenduskodudest Pärnust, Tartust, Ida-Virumaalt, Tallinnast ja Harjumaalt jm. Maadluspäeva patroon oli kahekordne maailmameister Kreeka-Rooma maadluses Heiki Nabi.

Martin Plaser, maadlustreener ja Eesti spordihing 2013: “Maadlus on üks raskemaid alasid – kui oled maadlusega tegelenud, siis kõik teised alad tunduvad palju lihtsamad. Kõigil lastel pole elu lihtne, aga peale maadlustrenni muutub käsitlus erinevatest raskustest. Tänase spordipäeva peamine eesmärk on spordipisiku levitamine ja lastele innustuse jagamine. Loodan, et tänase koosmüramise tulemusena läheb nii mõnigi neist lastest oma kodukandi maadlustrenni.“

Lapse arengus on mõtestatud liikumine väga olulisel kohal, see aitab neil tulevikus olla sotsiaalselt julgem ja oma tegudes kindlam. SEB Heategevusfondi tegevjuht Triin Lumi laiendas ürituse eesmärki:
„Asendushooldusel viibivatel lastel puudub kodune tugi oma ema-isa näol, kes aitaksid leida temas peidus olevad erilised anded. Selline koostegemine on oluline meie lastele, sest iga laps on eriline - kohtumine oma ala professionaalidega annab neile enesekindlust ja innustust leida oma hobi, millele pühenduda.“

Iga laps, kes maadluspäeval osales, sai Heiki Nabi autogrammiga särgi ning võimekamad, kes jätkavad maadlustreeningutega oma kodukandi maadlustrennis, sai kingituseks vajaminevat spordivarustust ja isiklikud spetsiaalsed maadlussaapad.

 

Allikas: Delfi Sport
 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv