Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Heategevusfond otsib vabatahtlikku jõuluvana

parnu.postimees.ee

Pärnu laste ja noorte tugikeskuse pered otsivad vabatahtlikku jõuluvana, kes asenduskodu perede jõulupeol 22. detsembril lastele kingitusi kätte aitaks anda.

Vabatahtlikul, kes on valmis paar tundi aega panustama, et jõuluvanana kinke jagada, palutakse hiljemalt 19. detsembriks endast teada anda e-posti aadressil info@heategevusfond.ee. Fond edastab kontakti asenduskodu juhatajale, kes vabatahtliku jõuluvanaga täpse kohtumisaja kokku lepib.

SEB Heategevusfondi tegevjuht Triin Lumi rääkis, et üheksandat aastat järjest kogutakse vanemliku hoolitsuseta lastelt kingisoove, et jõulukuu jooksul leida head inimesed, kes aitaksid neid täita.

Tehtud annetuste eest ostetakse jõulusoovide nimekirjas olevad kingitused ja saadetakse laste turva- ja asenduskodudesse. Iga lapse soov on isiklik.

Annetajatel on võimalik vaadata, milline kingitus annetuse eest lapse kingipaki sisse pandi. Kingipakid jõuavad lasteni jõulupühadeks

Kõik Pärnumaa laste individuaalsed jõulusoovid on selleks aastaks toetaja leidnud. Veel on võimalik panus anda perekingituste ostmiseks. Need on sellised kingid, mida pere kõik lapsed ja perevanemad saavad üheskoos kasutada. Kaheksast üles seatud Pärnumaa perest on kolm veel kingita. 

Allikas: parnu.postimees.ee
 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv