Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Heategevusfond otsib kahte päkapikku

Pärnu Postimees

Kaheksandat aastat järjest täidab SEB Heategevusfondi MTÜ ligemale 1000 jõulukingisoovi lastelt, kes elavad kas asendus- või turvakodus. Praeguseks on annetajad täitnud 929 kingisoovist 839, kuid puudu on veel 90 päkapikku, neist kaks Pärnumaal.

Sel aastal on heategevusfondi jõulupuul 45 Pärnumaa lapse unistused, peale selle kaheksa peremaja kingid.

Annetajal on võimalus anda oma panus “Jõulusoovide puu” projekti kaudu vanemlikku hoolt vajavate laste unistuste täitmiseks, valides soovide seast südamelähedase kingituse ja täites ühe või mitme lapse kingisoovi.

“Iga jõulusoov on eriline, selle taga on omaette lugu. Teeme lapsele parima kingituse siis, kui paneme tähele tema soove ja mõistame nende taga peituvaid tegelikke vajadusi,” selgitas fondi tegevjuht Triin Lumi.

Eesti asendus- ja turvakodude laste jõulusoovide puu leiab aadressilt www.heategevusfond.ee/joulu

 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv